Kategori Asya-Avrupa

Saldırı altındaki Halep'e yardımlar ulaştırılıyor

Saldırı altındaki Halep'e yardımlar ulaştırılıyor İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından, Suriye'nin Halep kentine kuşatmanın kırıldığı günden itibaren 8 tır yardım gönderildi.

Devamini Oku ›


Darbeci 40 askerin eşleri de KPSS soruşturmasında şüpheli

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından gözaltına alınan askerlerden 40'ının eşinin, 2010'daki KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin soruşturmanın şüphelileri arasında olduğu ortaya çıktı.

Devamini Oku ›


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar etabınız varsa hepsiyle beraber gelin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbe söylentileriyle ilgili "Birçok virüsler dolaşıyor, bakıyorsunuz işte 'ikinci etabı, üçüncü etabı gelecek.' Ne kadar etabınız varsa hepsiyle beraber gelin." dedi.

Devamini Oku ›


'FETÖ'ye 10 maddelik yeminle giriliyor'

Isparta'da FETÖ soruşturması iddianamesinde örgüt içerisinde askeri hiyerarşiden daha sistemli bir ast üst ilişkisi olduğu, örgüt üyelerinin 10 maddelik yemine göre örgüte girdikleri kaydedildi.

Devamini Oku ›


Mayıs ayı ticaret verileri açıklandı

Türkiye'nin ihracatı, mayısta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 9,6 artarak 12 milyar 140 milyon dolara çıktı. Dış ticaret açığı ise yüzde 25.5 azaldı.

Devamini Oku ›


Putin'den Türkiye'ye yönelik turizm kısıtlamalarının kaldırılması talimatı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye'ye yönelik turizm kısıtlamalarının kaldırılması talimatını verdi.

Devamini Oku ›


Yaşar Nuri Öztürk vefat etti

Eski CHP Milletvekili Yaşar Nuri Öztürk, 65 yaşında vefat etti.

Devamini Oku ›


Nahda tecrübesi ve İslami hareketin geleceği

Terör ve kaotik çözülme süreçleriyle birlikte anılmaya başlanan Arap Baharı'nın tek istisnası Tunus, yerel ve küresel ölçekte İslami hareketler için yeni bir dönemin bidayeti olarak yorumlanabilecek kritik bir…

Devamini Oku ›


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, off-road aracı kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Vezirköprü Off-Road Kulübü'nün yarışlarda kullandığı özel yapım cipi kullanarak gösteri yaptı.

Devamini Oku ›