Kategori Ortadoğu

''Akıl sağlıkları'' için 20 milyon dolar

Kanada federal hükümeti tarafından desteklenen "Grand Challenges" adlı kuruluşun Müdürü Dr. Peter Singer, akıl sağlığı sorunlarının en çok ihmal edilen hastalıkların başında geldiğini ifade etti.

Devamini Oku ›


Suriye'de askeri helikopter düştü

Suriye devlet televizyonu, başkent Şam yakınlarında bir askeri helikopter düştüğünü duyurdu.

Devamini Oku ›


Suriye uçakları Lübnan'ı bombaladı

Suriye Hava Kuvvetleri'ne bağlı savaş uçaklarının, Arsal bölgesinde sınırdan 500 metre içerde yer alan boş arsaları bombaladığı belirtildi.

Devamini Oku ›


Suriye krizi dünyayı tehdit ediyor

Özel temsilci El İbrahimi dün Esad ile ilk kez bir araya geldi. El İbrahimi "Suriye krizinin dünyaya tehdit olduğunu" söylerken, Esad 'Suriyeliler arasında diyalog kurulması' çağrısı yaptı.

Devamini Oku ›


Filmin arkasında Netanyahu var

Eski Filistin Devlet Başkanı Arafat'ın danışmanı Ebu Şerif, Hz. Muhammed'e hakaret içeren filmin arkasında Netanyahu'nun olduğunu söyledi.

Devamini Oku ›


Kabe'de Hac mevsimi hazırlıkları

Hac mevsiminin yaklaşmasıyla beraber, Kabe, Arafat, Mina, Müzdelife ve Mescid-i Nebevi'deki hazırlıklarda sona gelindi.

Devamini Oku ›


MHP Osmaniye'den Bahçeli'ye tam destek

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu "Allah nasip ederse 4 Kasım 2012 de Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda Osmaniyemizin gururu Türkiyemizin umudu dosta güven düşmana korku veren şerefimiz onurumuz liderimiz Devlet…

Devamini Oku ›


"MHP'YE OY VERMEYİN" DİYENLER MHP'DE "DEĞİŞİM" İSTİYOR!

Yazı içerisinde kullandığım bu ilan resmi 2009 yılında Yeniçağ Gazetesi'nde yayınlandı. Bu ilanın özeti "MHP'ye oy vermeyin, Devlet Bahçeli'den kurtulalım" şeklindeydi. 2009 yerel seçimlerinde…

Devamini Oku ›


MHP üzerine oynanan oyunlar boşa çıkarılacaktır

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP'liler, ülkemizin üzerinde oynanan derin ve büyük oyuna tek bir yürek halinde cevap vereceklerdir " dedi.

Devamini Oku ›