Kategori Politika

Fortune 500 listesi açıklandı

BOTAŞ, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500'de, 37,1 milyar liralık net satış geliriyle birinci oldu.

Devamini Oku ›


Başbakan Yıldırım: Terör işini halledeceğiz

Başbakan Yıldırım, "Biz bu terör işini halledeceğiz, bölgedeki yaraları da saracağız, bölgeleri de birer zenginlik merkezi haline getireceğiz." dedi.

Devamini Oku ›


Başbakan Yıldırım: Gençlerimiz terör örgütünün telkinlerine asla itibar etmesin

Başbakan Yıldırım, "Terör örgütünün telkinlerine gençlerimiz asla ve asla itibar etmesinler. Onlar bizim geleceğimiz. Onların geleceğini en iyi şekilde hazırlamak da bizim görevimiz, boynumuzun borcu." dedi.

Devamini Oku ›


Bakanlar Kurulu toplandı

Bakanlar Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.

Devamini Oku ›


Başbakan Davutoğlu, Kral 2. Abdullah ile görüştü

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile görüştü.

Devamini Oku ›


'Fidan ve Sinirlioğlu Bağdat'a gidecek'

Başbakan Davutoğlu, Barzani'yi tartışmalı bir dönemde ağırlamanın herkes için bir mesaj niteliğinde olduğunu ifade ederek, bugün de Hakan Fidan ve Feridun Sinirlioğlu'nun Bağdat'a gideceğini söyledi.

Devamini Oku ›


'PKK ile mücadele konusunda da dünyadan kararlılık bekliyoruz'

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "DAİŞ ile mücadele konusunda gösterdiğimiz kararlılığın aynısını, PKK ile mücadele konusunda da dünya kamuoyundan bekliyoruz" dedi.

Devamini Oku ›


'Camiye saldırı milletin kutsallarına savaşın göstergesidir'

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Sur'daki tarihi camiye yönelik terör saldırısına ilişkin, "Bu olay bir kez daha bölücü terör örgütünün milletin kutsallarına savaş açtığını göstermiştir" dedi.

Devamini Oku ›


MHP üzerinde hesap yapanlara izin vermeyeceğim

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu can bu tende olduğu müddetçe Türk düşmanlarına ve MHP üzerinde hesap yapan çevrelere asla ama asla izin vermeyecek, imkan tanımayacağım" dedi.

Devamini Oku ›