Kategori Politika

Başbakan Erdoğan istifa etmeden aday olabilir

AK Parti'nin hukukçu kurmayları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı'na aday olması halinde görevinden istifa etmesine gerek olmadığı görüşünde birleşiyor.

Devamini Oku ›


Millet, 17 Aralık'ın komplo olduğunu anladı

Bakan Eroğlu, "Bu millet anladı 17 Aralık'ın bir komplo olduğunu. Türkiye artık çok oluyor diyenlerin, ülkenin önünü kesmek için yaptıkları bir operasyon olduğunu artık milletimiz anladı" dedi.

Devamini Oku ›


Mutabık metin ortaya çıkarsa teklif durabilir

Adalet Bakanı Bozdağ, HSYK'nın yapısında değişiklik öngören kanun teklifine ilişkin, "Siyasi parti grupları mutabık kalınan bir metin ortaya çıkarırlarsa teklif o zaman durabilir" dedi.

Devamini Oku ›


AK Parti MKYK Toplantısı sona erdi

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Toplantısı sona erdi.

Devamini Oku ›


Nereye çalıştığını sen açıklamazsan biz açıklayacağız

Başbakan Erdoğan, "Gizlilik esası olan bütün dosya münderacatını medyada görüyoruz.Sen bu servisi nasıl yaparsın? Sen nereye çalışıyorsun, açıkla. Sen açıklamazsan biz açıklayacağız" dedi.

Devamini Oku ›


"Yaşadığımız şu anda bir devlet krizidir"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Türkiye'de süreç artık bir devlet krizine doğru evrilmektedir. Yaşadığımız şu anda bir devlet krizidir" dedi.

Devamini Oku ›


Bağış: Üç yıl sonra AB'ye vizesiz seyahat edilecek

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, 3 yıl sonra Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm vatandaşlarının AB üyesi ülkelere vizesiz seyahat edebileceklerini söyledi.

Devamini Oku ›


Eyüp'te yeni projeler konuşacak

AK Parti Eyüp Belediye Başkan A. Adayı Av. Temel Başalan istişare toplantılarına ara vermeden devam ediyor. STK'larla, esnafla, muhtarlarla, medya mensuplarıyla, teşkilat gönüllüleriyle ve Eyüplülerle projelerini…

Devamini Oku ›


Darbecilere hiçbir zaman saygı duymadık

Başbakan Erdoğan, Mısır'daki yönetimi eleştirerek, "Biz darbecilere hiçbir zaman saygı duymadık, bundan sonra da saygı duymayacağız. Biz milletin iradesine saygı duyacağız" dedi.

Devamini Oku ›