Kategori Ropörtaj

Teröre Karşı İslam İttifakı Riyad'da toplandı

Teröre Karşı İslam İttifakı'nın genelkurmay başkanları düzeyindeki ilk toplantısı Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da başladı.

Devamini Oku ›


Çay bahçeleri için 'gen havuzu' projesi

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ÇAYKUR tarafından, çay bahçelerinin yenilenmesi projesi kapsamında gen havuzu oluşturulduğu bildirildi.

Devamini Oku ›


AA ile Katar medyası arasında işbirliği

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Saraçgil, Katar medyası yöneticileriyle kurumlar arası işbirliği imkanlarını görüştü.

Devamini Oku ›


Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 7 statta çalışmaların yüzde 70'i tamamlandı

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, inşaat çalışmaları süren statlardan 7'sinde yapım çalışmalarının yüzde 70'inin tamamlandığını, yeni statların ülke futbolu için önemli bir atılımı ortaya çıkaracağını…

Devamini Oku ›


Ege'deki sığınmacı geçişlerinde belirgin düşüş

AB ve Türkiye arasındaki sığınmacılara ilişkin anlaşmanın yürürlüğe girmesinin üzerinden bir hafta geçerken, Yunan adalarına varan sığınmacı ve göçmen sayısında da belirgin düşüş yaşandığı görüldü.

Devamini Oku ›


PKK'nın Nusaybin'e verdiği zararı fotoğraflar ortaya koydu

Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarının ilçedeki evlere verdiği zararı, bölgeden çekilen fotoğraflar ortaya koydu.

Devamini Oku ›


'Rusya, İran'ı aldattı'

İran'ın Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi nezdindeki eski büyükelçisi Ali Hurrem, "Biz, Rusya'nın, Suriye'de istediği her yerde İran'ı aldattığını gördük." dedi.

Devamini Oku ›


Türkiye'deki kiliselerde Paskalya ayinleri düzenlendi

İzmir'deki Meryem Ana Evi, Hatay'daki Ermeni ve Katolik kiliseleri ile Mersin'deki Latin italyan Katolik Kilisesi'nde Paskalya Bayramı dolayısıyla ayinler düzenlendi.

Devamini Oku ›


Avrupa'da yabancı düşmanlığını destekleyen partiler var

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Avrupa'da yabancı düşmanlığını destekleyen siyasi partilerin olduğunu belirterek, desteğin giderek arttığını söyledi.

Devamini Oku ›