Fastiad Başkanı Dr. Faruk Çetin Fas Krallığı Yeşilayını ziyaret etti

Fri 27, April 2018 Kategori Magazin-Medya
Fas -Türkiye işadamları derneği FASTİAD başkanı Dr. Faruk Çetin, işadamları ile yaptığı yoğun toplantıların yanı sıra, son günlerde tüm dünyada yaygın bir hal alan bağımlılık alışkanlıkları ile mücadele eden FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ını ziyaret etti.

Ziyaretin çok olumlu geçtiğini söyleyen Çetin, Ekonomitimes'a yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu; "Gayet güzel ve olumlu bir ziyaret oldu. Hatta geldiğim gün itibari ile yoğun bir gündemle ziyaretlerimiz devam etmektedir. Bu gün FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ını ziyaret ettim. Bağımlılık konusunda Türkiye'nin desteği ve birlikte yapılabilecek işbirliği hakkında derneğimiz (FATSİAD)'ın nasıl katkı sağlayabileceğinin yanı sıra, dernek olarak bu tür insanlığı ilglendiren konular hakkında derneğimizin her türlü işbirliğine hazır olduğunu ilettim" dedi.

Ziyaretlerinde FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ı başkanı Dr. Asmaa Debbagh ile bir araya gelen FASTİAD başkanı Dr. Faruk Çetin, birlikte yapılan işbirlikler daima başarılı ve güçlü olur. İnsanlık adına dernek olarak yardımcı olursak kendimizi bahtiyar hissedeceğiz dedi.


Son Guncelleme: Fri 04, May 2018
  • Ziyaret: 81
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 1 0