Kurtlar Vadisi Pusu bitti!

Wed 19, June 2013 Kategori Magazin-Medya
Türkiye'nin efsane dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finali ile 10 yılı geride bıraktı. Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleri 2013 sezon finalinde Polat Alemdar şoku yaşadı. Kurtlar Vadisi Pusu, sezon finalini, Kurtlar Vadisi fanatiklerini ölümcül bir merakın içinde bırakarak yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finalinde dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar boğuldu. Polat'ın ölüp ölmediği yeni sezonda belli olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm Sezon finalinde neler oldu?

Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finaliyle sonlandı. Polat Alemdar, Faruk beyi tam kurtarmay gittiğinde Poyraz'ın oyunuyla karşılaştı. Poyraz, Aras'ı öldüren Poat Alemdar'a öyle öfkeliydi ki gözleri önünde Faruk Beyi öldürdü. Daha sonra çatışma sırasında Polat, Poyraz'ı tam sıkıştırmıştır ki, Cahit vuruldu.

Cahit'i vuran Poyraz oradan kaçmayı başardı. Polat, Abdulhey ve KGT üyeleri gençler hastanede Cahit'in ölüm haberini aldılar. Abdülhey kendini kaybetti ve ölmek istediğini söyledi.

Polat bunu söyleyen Abdülhey'e yine efsane sözüyle seslendi: '' Ben sana ölebilirsin demedim daha, Ben ne zaman öl dersem o zaman ölürsün'' dedi.

Artık Heyette işler değişir. Polat, Heyet ile yaptığı toplantıda Heyeti temizleme kararı alır ve her kez tek tek infaz edilir. Yeni heyet üyeleri ise Soy Ağacı kitabından seçilecektir. Polat bu kitabın peşine düşer. Poyraz'da aynı şekilde kitabın peşindedir. Margaret ve Tapınakçıların lideri Polat ile bir görüşme yapmak ister. Tapınakçı lideri Polat'a çok büyük vaatler sundu Fakat Alemdar kabul etmedi.

Poyraz havadan Polat Alemdar'ı bir yerde sıkıştırır. Poyraz'ın bulunduğu helikopteri vuran Polat, onu zordurumda bırakır ve yere inmesini sağlar. Ve nihayet Polat'ın beklediği an gelir. Polat, Poyraz'ı öldürür. Bütün işlerini tamamladıktan sonra Polat'ın son arzusu Akif'in onu infaz etmesidir.

Kurtlar Vadisi Pusu 195. çok özle ve güzel bir bölüm ile sezon finali yaptı. Akıllarda soru işareti bırakarak dizi veda etti.
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 898
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0