Nadir Metal Bu Yıl da En Büyükler Arasında!

Wed 22, October 2014 Kategori Gündem

Son üç yıldırİstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından ilan edilen "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesindeüst sıralarda yer alanNadir Metal,bu yıl da 29. sırada yer alarak, büyük bir başarıya imza attı.


 

[Temmuz 2014] 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlatılan ve her yıl geliştirilerek sürdürülen Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışması, Türkiye ekonomisine tutulan güçlü bir ayna niteliğinde. 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması ile sanayinin hiçbir yerde bulunmayan gerçek röntgeni çekilmekte, Türk sanayinin gelişiminin görülmesine ve geleceğe yönelik yol haritasının belirlenmesine önemli katkılar sağlamaktadır.


Her yıl bir önceki yılın verileri baz alınarak yeniden güncellenen listede Nadir Metal, 2011 yılında 127. sırada, 2012 yılında 19. sıra ve 2013 yılında 29. sıradaki yerini alarak istikrarlı duruşunu sergilemeye devam etti. Son yıllarda ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasına giren ve bağımsız kuruluşlar tarafında da açıklanan benzer listelerde de üst sıralardaki yerini alan Nadir Metal, 1967 yılından bu yana ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmayı görev edinmiş, hizmet kalite standartlarını üst seviyelere taşımış ve bunların bir sonucu olarak da son üç yıldır yer aldığı İstanbul Sanayi Odası tarafından ilan edilen "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde 29. sırada yer almıştır.


1960’lı yıllarda temeli Nadir Tütüncü tarafından atılan firma, ilk olarak ramat işiyle kuyum sektöründe yerini almış, bugün itibariyle yılda 150 ton altın 200 ton gümüş işleme kapasitesine sahip, ileri teknoloji ile donanmış yapısıyla kıymetli metal işlemeye devam etmektedir.


Firmanın Genel Müdürü Burak Yakın,"Bu başarıda en büyük motivasyon kaynağının ve destekçilerinin değerli iş ortaklarının olduğunu,2014 yılı ve devam eden yıllarda da inşallah bu başarılarının devamı için gerekli tüm gayreti göstereceklerini” ifade ederek, iş ortaklarına teşekkürlerini sundu.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 442
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0