PKK'nın Nusaybin'e verdiği zararı fotoğraflar ortaya koydu

Sun 27, March 2016 Kategori Ropörtaj

Mardin'inNusaybinilçesinde terör örgütüPKKmensuplarının ilçedeki evlere verdiği zararı, bölgeden çekilen fotoğraflar ortaya koydu.

Nusaybin'de teröristlerin yakalanması, kazılan çukurların kapatılması, kurulan barikatların kaldırılması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması için ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet unsurlarınca 14 Mart'ta başlatılan operasyon sürüyor.

İlçedeki operasyonda 13 terörist daha etkisiz hale getirildi. Böylece operasyonda bugüne kadar etkisiz hale getirilen terörist sayısı 95'e ulaştı, imha edilen patlayıcı sayısı da 215 oldu.

Teröristlerin evlere verdikleri büyük tahribat gözler önüne serildi

Çatışmaların yoğunlaştığı başta Dicle, Fırat ve Abdulkadirpaşa mahalleleri olmak üzere çeşitli bölgelerde barikat kurup çukur kazan teröristlerin, evlere verdikleri büyük tahribatı, bölgeden çekilen fotoğraflar gözler önüne serildi.

Fotoğraflarda, teröristlerin "karargah" gibi kullandıkları evlere verdiği zarar ile kaldırım taşları ve gasbettikleri araçlarla kurdukları barikatlar görülüyor.

AA
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 671
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0