SİZ'i keşfedin, gerisi gelsin!

Thu 01, May 2014 Kategori Sağlık

Hayal ettiklerinize ulaşmak, mevcut sıkıntılarınızdan kurtulmak, bolluğu hayatınıza çekmek, daha genç hissetmek, neşeli ve coşkulu olmak istemez misiniz? Access Consciousness®- Bilinçlilik sisteminin uygulayıcısı, Bilince Erişim’in kurucusu ve eğitimcisi Canan Bekdik, 14 yıllık deneyimiyle SİZ’i keşfetmeye çağırıyor.

Hayatınızda mutluluğa, sevgiye, paraya, neşeye mi ihtiyacınız var. Peki, tüm bunların önündeki engelin siz olduğunu biliyor musunuz? İnsanda farkındalığı artırarak, bilinci yükselterek hedeflerini belirlemeye ve isteklere ulaşmayı kolaylaştıran Access Consciousnes®ile hayatınızdaki değişikliklere inanamayacaksınız.

Endişelerin giderilmesinden sigara bağımlılığına, dikkat eksikliğinden kilo vermeye, yaşlanmayı engellemekten cinsel problemlere çeşitli konularda fayda sağlayan Access Consciousnes® Sistemi, sözel ve bedensel terapi uygulamalarını içeriyor. Access Consciousness®- Bilinçlilik sisteminin uygulayıcısı, Bilince Erişim’in kurucusu ve eğitimcisi Canan Bekdik, 14 yıllık deneyimiyle SİZ’i keşfetmenize yardımcı olacak.

Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri değiştirebilmeniz için tasarlanmış bir sistem olan Access Consciousnes® ile doğduğumuz andan bu yana çeşitli yargılarla donatılarak unuttuğumuz içgücümüzü yeniden keşfetmek mümkün. İsteklerinizin gerçeğe dönüştüğünü, eksiklerin kolaylıkla hayatınıza geldiğini görerek muhteşem bir deneyim yaşamayı ertelemeyin.
Şimdi, hayatınızdaki olumlu değişimlere hazır mısınız?

Bilgi için:

Kaleydoskop Yeni Nesil İletişim Ajansı

pr@kaleydoskop.com

Editöre NOT:

Access Consciousness hakkında…

Access Consciousness®, 1990 yılında Gary Douglas tarafından kurulan, insanlarda daha fazla bilinci kolaylaştırmak için tasarlanmış bir teknik, sistem, düşünce bütünüdür. Yaşamın hemen her alanında beden ve iç dünya ile ilgili değişimleri kolaylaştıran, engelleri kaldıran bir bilinçlilik sistemi olan Access Consciousness®, zihindeki blokajları kaldıran bir beden terapisi olan Access Bars ile başlar. Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Detaylı bilgi için: www.bilinceerisim.com

Canan Bekdik kimdir?

1954 yılında İstanbul’da doğan Canan Bekdik, Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezun oldu. Okul yıllarından itibaren, felsefi akımlara, edebiyata ve mitolojiye duyduğu büyük ilgi nedeniyle çeşitli kitaplar okudu ve araştırmalar yaptı. Profesyonel kariyerine bankacılık sektöründe devam eden Bekdik, emekli olduktan sonra araştırmalarını derinleştirdi. İnsan Olmak ve Koşulsuz Sevgi konularının ele alındığı bir seminerden çok etkilenerek konuyla yakından ilgilenmeye başladı. 1998 yılında, "Hakiki Reiki" adıyla bilinen "The Radiance Technique" ile tanıştı. 2000’li yılların başında Access Bars, Foundation ve Bodyçalışmalarına katıldı. Ardından beş yıl boyunca Işık Yazan’ın "Bilgelik Eğitim Seminerleri”nde bulundu. Aynı dönemde Kiara Windrider'ın "Dikşa Enerji Aktarım” çalışmalarına katıldı. Mualla Çömelek'in "Şuurlu İnanç Bilgileri" eğitim seminerlerini aldı. 2008 yılında Işık Elçi'nin"Tekamül Kaynakları ve Esma'ül Hüsna" ve Şanal Günseli'nin "Kuantum Bireysel, KDT, Kuantum Uygulama Eğitim" çalışmalarına katıldı. 2009 yılında Access Consciousness Eğitmeni Kam Phagura'nın "Access Energetic Face Lift and Beauty Class"çalışmalarında yer aldı. Aynı yıl Access Consciousness Eğitmeni Steve Comer tarafından yönetilen "Access Bars, Foundation, Level1 ve Body Class" çalışmalarına katılarak "Access Consciousness Bars Facilitator" Sertifikası almaya hak kazandı.

Çeşitli Yaşam Merkezlerinde eğitimler veren Canan Bekdik, halen 2012 yılında kurduğu Bilince Erişim Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.


Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 908
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0