Yalan Dünya'dan reklama transfer

Sat 19, May 2012 Kategori Magazin-Medya
Aralarında en çok ücreti 'Sevgılım' repliğiyle ünlenen Hakan Meriçliler aldı. Oyuncu bir reklam filminden 180 bin lira aldı.

Hakan Meriçliler: İlahi Komedya halinden memnun

Oyuncu Hakan Meriçliler, Yalan Dünya'da "Sevgılım, ilahi komedya" gibi replikleriyle bir anda fenomen haline geldi. Bir bilinmeyen numaralar operatörünün reklamlarında rol alan Meriçliler, 180 bin lirayı cebine koydu!

Gupse Özay: Nurhayat 60 bin lira aldı

Dizide makinalı tüfek gibi konuşan Nurhayat bir boya firmasının reklamı için kamera karşısına geçti ve şarkı söyledi. Tek reklamlık bu anlaşma karşılığında güzel oyuncu 60 bin lira kazandı.

İrem Sak: Banka reklamını tercih etti

Yalan Dünya'da Tülay karakterini canlandıran güzel oyuncu İrem Sak'ta arkadaşları gibi reklam yıldızı oldu. Genç oyuncu, bir banka reklamında oynayarak 120 bin lirayı cebine koydu. Banka reklam filminin beğenilmesi durumunda anlaşmayı uzatma hakkına sahip. Ancak şu anlık reklam anlaşması tek reklam filminden oluşuyor.

Ömür Arpacı: Reis'e 45 bin lira verdiler

Yalan Dünya'nın Reis lakaplı marangoz ustası Ömür Arpacı da reklamlara transfer oldu. Bir firmanın yüzü olan arpacı tek reklam filmi için 45 bin lira kazandı.

Bartu Küçükçağlayan: Kek yerken 150 bin lira aldı

Dizinin sevilen kahramanı Orçun da reklam yıldızı oldu. Bir kek firmasının reklam filminde kameralar karşısına geçen Küçükçağlayan, bu anlaşmasının karşılığında 150 bin TL aldı.

HABER: Batuhan ÖZKARDEŞLER / BUGÜN 

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 531
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0